نمایش 1–8 از 19 نتیجه

خرید ساطور ( مخصوص قصابی ، ساطور طبیعت گردی )

ساطور یکی از چاقو های پر کاربرد در آشپزخانه ، قصابی ها و همینطور در طبیعت می باشد که براساس مصارف مختلف در مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود ، چاقوی زنجان از نظر کیفیت ساخت حرف اول را در کشور میزند و از بسیاری از برند های خارجی بهتر هست ، ساطور هم یکی از دست ساز های هنرمندان چاقو ساز زنجانی هست ، اگر قصد خرید چاقوی زنجان دارید و هر نوع ساطور یا هر ابزار تیز دیگه محصولات ما رو از دست ندید .

خرید و قیمت ساطور زنجان

انواع مدل ساطور :

ساطور ها از لحاظ جنس تیغه به دو مدل تیغه فولادی و استیل دسته بندی میشوند ، ساطور های تیغه فولادی از نظر استحکام و تیزی نسبت به استیل کیفیت بهتری دارند اگه نیاز به ساطور برای کارهای سخت مثل قصابی دارید حتما تیغه فولادی بخرید ، اگه برا استفاده خانه و برش نیاز دارید ساطور استیل بخرید .

  1. ساطور مخصوص استخوان : از این مدل ساطور برای خرد کردن استخوان در قصابی ها و پروتئینی و آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .
  2. ساطور طبیعت گردی : از این مدل ساطور برای آشپزی در طبیعت مورد استفاده قرار میگرید
  3. ساطور صربستانی : این مدل ساطور یکی از پر طرفدارترین مدل ساطور های طبیعت گردی و کمپینگ میباشد که بسیار زیبا طراحی شده .
  4. ساطور های مینیاتوری : ساطور های بسیار کوچک به اندازه کف دست که برای دست کردن غذا در طبیعت و برا دکوری مورد استفاده قرار میگیرد .
  5. ساطور مخصوص برش استیک : این مدل ساطور ها که برای برش انواع استیک و گوشت مورد استفاده قرار میگیرد .

ساطور طبیعت گردی